agencja reklamowa

Agencja reklamowa jako pomysł na biznes

Pewnego dnia pojechałem na wycieczkę do innego państwa. Tam mieliśmy bardzo dużo zwiedzać i poznawać nowych rzeczy. Zawsze fascynowała mnie kultura w innych miejscach świata. Naszym przewodnikiem był bardzo miły człowiek z którym rozmawiałem każdego wieczoru.

Poznańska agencja reklamowa i początki pracy

agencja reklamowaDowiedziałem się, że to on jest pomysłodawcą tego biura podróży. Jednak kluczek do sukcesu okazała się reklama. To ona wszystko ruszyła i pozwoliła przynosić pierwsze zyski. Byłem zaskoczony. Nie sądziłem, że może odgrywać, aż tak ważną rolę. Po powrocie do domu opowiedziałem małżonce, że czas na otwarcie własnego interesu. Miała to być mała agencja reklamowa poznań na terenie Poznania. Wiedziałem, że może być ciężko. Jednak moja determinacja zawsze była na pierwszym miejscu. Po znalezieniu odpowiedniego lokalu na nasze biuro byłem już prawie pewny, że się uda. Niestety, gdy przyszedł czas na nowych pracowników musiałem wziąć kredyt. Moje fundusze się już skończyły. Potrzebowałem bardzo dobrych informatyków i chciałem im zapewnić atrakcyjne warunki umowy. Przede wszystkim nie chciałem dopuścić do sytuacji w której doszłoby do nie wypłacenia miesięcznej wypłaty. Naszą mocną stroną okazała się grafika 3d. Wielu naszych klientów zlecało nam różne zadania. Na początku to my musieliśmy stworzyć dla samych siebie odpowiednią reklamę. W tym celu powstała nowa strona internetowa. Obok jej nazwy widniało nasze logo. Postanowiłem, że na naszej witrynie umieszczę zdjęcia każdego z pracowników i jego najlepsze prace. To miało wzbudzić zaufanie wśród potencjalnych klientów. Mieliśmy wielkie nadzieje. Planowaliśmy nawet sklepy internetowe i inne różne rzeczy.

W przyszłości planowałem przenieść się do innego województwa. Tam mielibyśmy dużo większe możliwości i nasze dochody zostałyby zwiększone, a nasze strony www mogły by zyskać nowych bywalców.