gadżety z nadrukiem

Gadżety z nadrukiem na biegu o zdrowie

Bieg o zdrowie organizowany w coraz większej ilości miast a niektórych będący wręcz tradycją, to świetna okazja pod względem marketingowym. Przedsiębiorstwa z danego regionu bardzo chętnie zresztą biorą w nich udział, widząc nie tylko potencjał ale także wymierne korzyści.

Gadżety z nadrukiem czyli promocja firmy na biegu

gadżety z nadrukiemAby jednak czerpać z udziału w tym przedsięwzięciu jak najwięcej warto się do niego dobrze przygotować. Wszelkiego rodzaju długopisy reklamowe, gadżety z nadrukiem logo firmy to absolutne minimum, które musi posiadać każdy marketingowiec chcący być dobrze przygotowanym do tego wydarzenia. Jak wiadomo jednak gadżety reklamowe posiadają wszystkie przedsiębiorstwa biorące udział w tego rodzaju wydarzeniach, także dobrze byłoby się czymś wyróżnić. Dobrym pomysłem na takie wyróżnienie na tle konkurencji a także na pozostanie bardzo w tematyce imprezy jest skorzystanie z eko gadżetów. Eko gadżety stają się coraz popularniejsze wśród marketingowców, a impreza pokazująca jak ważne jest dbanie o zdrowie oraz propagująca zdrowe nawyki jest świetną okazją do ich zastosowania. Paleta eko produktów do wyboru jest naprawdę szeroką: od eko długopisów i innych przyborów piśmienniczych, po zasilane energia elektryczna gadżety biurowe na przykład lampki, nie mówiąc oczywiście o bardzo popularnych ekologicznych torbach na zakupy, które przydadzą się w każdym domu.

Udział w biegu o zdrowie oraz rozdawanie ekologicznych gadżetów reklamowych to spójny przekaz wysyłany do wszystkich tych, którzy zobaczą naszą firmę na tym wydarzeniu. Pokażemy, że dbanie o zdrowie i środowisko nie jest naszej firmie obojętne i że przykładamy do tego dużą wagę. Jest to bez wątpienia działanie promocyjne ale także wizerunkowe.